Pastries
-
Croissant
- Regular price
- $4.99
- Regular price
-
- Sale price
- $4.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.99
- Regular price
-
- Sale price
- $4.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Pain au Chocolat
- Regular price
- $4.99
- Regular price
-
- Sale price
- $4.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.99
- Regular price
-
- Sale price
- $4.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Strawberry Rhubarb Danish
- Regular price
- $4.25
- Regular price
-
- Sale price
- $4.25
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.25
- Regular price
-
- Sale price
- $4.25
- Unit price
- per
Sold Out -
Apple Danish
- Regular price
- $4.25
- Regular price
-
- Sale price
- $4.25
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.25
- Regular price
-
- Sale price
- $4.25
- Unit price
- per
Sold Out -
Cream Cheese Danish
- Regular price
- $4.25
- Regular price
-
- Sale price
- $4.25
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.25
- Regular price
-
- Sale price
- $4.25
- Unit price
- per
Sold Out -
Cinnamon Sugar Danish
- Regular price
- $4.25
- Regular price
-
- Sale price
- $4.25
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.25
- Regular price
-
- Sale price
- $4.25
- Unit price
- per
Sold Out -
Pepperoni Pizza Pastry Puff
- Regular price
- $3.99
- Regular price
-
- Sale price
- $3.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.99
- Regular price
-
- Sale price
- $3.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Breakfast Danish Cups (4/pk)
- Regular price
- $10.99
- Regular price
-
- Sale price
- $10.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $10.99
- Regular price
-
- Sale price
- $10.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Eclair
- Regular price
- $4.25
- Regular price
-
- Sale price
- $4.25
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.25
- Regular price
-
- Sale price
- $4.25
- Unit price
- per
Sold Out -
Cream Puff
- Regular price
- From $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $4.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Honey Cruller
- Regular price
- $4.25
- Regular price
-
- Sale price
- $4.25
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.25
- Regular price
-
- Sale price
- $4.25
- Unit price
- per
Sold Out -
Lemon Filled Donut
- Regular price
- From $3.99
- Regular price
-
- Sale price
- From $3.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.99
- Regular price
-
- Sale price
- $3.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Strawberry Rhubarb Filled Donut
- Regular price
- From $3.99
- Regular price
-
- Sale price
- From $3.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.99
- Regular price
-
- Sale price
- $3.99
- Unit price
- per
Sold Out