A bakery & cafe that's all gluten free.

ORDER ONLINE BELOW
Ordering closes at 2pm for next day orders.
Saturday orders must be submitted by Thursday at 2pm. Saturday specials items can only be fulfilled on a Saturday.
- Holiday Specials 13 products
- Favourites 7 products
- Bread & Buns 14 products
- Muffins 7 products
- Scones 4 products
- Cookies 7 products
- Squares 14 products
- Cake Donuts 4 products
- Cupcakes 8 products
- Saturday Specials 8 products
- Home Baking 5 products
- Pie 1 products
-
Christmas Square Box
- Regular price
- $38.49
- Regular price
-
- Sale price
- $38.49
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $38.49
- Regular price
-
- Sale price
- $38.49
- Unit price
- per
Sold Out -
Christmas Cookie Box
- Regular price
- $36.99
- Regular price
-
- Sale price
- $36.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $36.99
- Regular price
-
- Sale price
- $36.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Butter Tart (4/pk)
- Regular price
- $8.59
- Regular price
-
- Sale price
- $8.59
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.59
- Regular price
-
- Sale price
- $8.59
- Unit price
- per
Sold Out -
Shortbread Cookies (6/pk)
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Double Chocolate Candy Cane Cookie (6/pk)
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Chocolate Crinkle Cookie (6/pk)
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Jam Jam Cookie
- Regular price
- $2.99
- Regular price
-
- Sale price
- $2.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $2.99
- Regular price
-
- Sale price
- $2.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Christmas Cake
- Regular price
- $23.99
- Regular price
-
- Sale price
- $23.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $23.99
- Regular price
-
- Sale price
- $23.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Heat n' Serve Cinnamon Buns
- Regular price
- From $13.99
- Regular price
-
- Sale price
- From $13.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.99
- Regular price
-
- Sale price
- $13.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Gingerbread People Kit
- Regular price
- $14.99
- Regular price
-
- Sale price
- $14.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $14.99
- Regular price
-
- Sale price
- $14.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Sugar Cookie Kit
- Regular price
- $14.99
- Regular price
-
- Sale price
- $14.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $14.99
- Regular price
-
- Sale price
- $14.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Mini Gingerbread House Kit
- Regular price
- $14.99
- Regular price
-
- Sale price
- $14.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $14.99
- Regular price
-
- Sale price
- $14.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Chocolate Covered "Oreo"
- Regular price
- $3.99
- Regular price
-
- Sale price
- $3.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.99
- Regular price
-
- Sale price
- $3.99
- Unit price
- per
Sold Out
-
Cinnamon Buns (3/pk)
- Regular price
- From $6.99
- Regular price
-
- Sale price
- From $6.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.99
- Regular price
-
- Sale price
- $6.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Soft Pretzels (4/pk)
- Regular price
- $7.75
- Regular price
-
- Sale price
- $7.75
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.75
- Regular price
-
- Sale price
- $7.75
- Unit price
- per
Sold Out -
Pizza Crust 10" (2/pk)
- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Chocolate Whoopie Pie (2/pk)
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Lemon Cranberry Danish
- Regular price
- $4.25
- Regular price
-
- Sale price
- $4.25
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.25
- Regular price
-
- Sale price
- $4.25
- Unit price
- per
Sold Out -
Creamed Honey
- Regular price
- From $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- From $9.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $44.99
- Regular price
-
- Sale price
- $44.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Gift Card
- Regular price
- From $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $10.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Multigrain Bread
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out -
White Bread
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Flax Bread
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Vegan Multigrain Bread
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Cheese Bread
- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Vegan Cinnamon Raisin Bread
- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Cheese Buns (4/pk)
- Regular price
- $6.85
- Regular price
-
- Sale price
- $6.85
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.85
- Regular price
-
- Sale price
- $6.85
- Unit price
- per
Sold Out -
White Buns (4/pk)
- Regular price
- $6.75
- Regular price
-
- Sale price
- $6.75
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.75
- Regular price
-
- Sale price
- $6.75
- Unit price
- per
Sold Out -
Multigrain Bun (4/pk)
- Regular price
- $6.75
- Regular price
-
- Sale price
- $6.75
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.75
- Regular price
-
- Sale price
- $6.75
- Unit price
- per
Sold Out -
Hot Dog Buns 4pk
- Regular price
- $6.75
- Regular price
-
- Sale price
- $6.75
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.75
- Regular price
-
- Sale price
- $6.75
- Unit price
- per
Sold Out -
Bagels (4/pk)
- Regular price
- $7.25
- Regular price
-
- Sale price
- $7.25
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.25
- Regular price
-
- Sale price
- $7.25
- Unit price
- per
Sold Out -
Banana Bread (small)
- Regular price
- $5.75
- Regular price
-
- Sale price
- $5.75
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.75
- Regular price
-
- Sale price
- $5.75
- Unit price
- per
Sold Out -
Orange Cardamom Loaf (small)
- Regular price
- $5.75
- Regular price
-
- Sale price
- $5.75
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.75
- Regular price
-
- Sale price
- $5.75
- Unit price
- per
Sold Out -
Bread Crumbs
- Regular price
- $4.99
- Regular price
-
- Sale price
- $4.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.99
- Regular price
-
- Sale price
- $4.99
- Unit price
- per
Sold Out
-
Pumpkin Spice Muffins (4/pk)
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Carrot Muffins (4/pk)
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Banana Chocolate Chip Muffins (4/pk)
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Chocolate Chip Muffins (4/pk)
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Lemon Poppyseed Muffins (4/pk)
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Quinoa Muffins (4/pk)
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Lemon Cranberry Muffin (4/pk)
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out
-
Cheddar & Spinach Scone (3/pk)
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Cheese Scone (3/pk)
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Raisin Rum Scone (3/pk)
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Lemon Cranberry Scone (3/pk)
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out
-
Chocolate Chip Cookie (12/pk)
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Ginger Cookie (12/pk)
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Coconut Cookie (12/pk)
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Vegan Breakfast Cookie (2/pk)
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Vegan Coconut Macaroon (2/pk)
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Vegan Oatmeal Raisin Cookie (2/pk)
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Vegan Ginger Cookie (2/pk)
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Gingerbread Bar (2/pk)
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Peppermint Candy Cane Brownie (2/pk)
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Skor Toffee Bar (2/pk)
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out -
White Chocolate Nanaimo bars
- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Vegan Banana Bread
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Classic Nanaimo Bar
- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Cherry Kuchen (2/pk)
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Sugar Cookie Bar (2/pk)
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Mounds Bar (2/pk)
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Oat Date Square (2/pk)
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Coconut Tart Square (2/pk)
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Raisin Tart Square (2/pk)
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Lemon Tart Square (2/pk)
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Wowbutter Crunch Brownie (2/pk)
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out
-
Vanilla Cake Donut (3/pk)
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Chocolate Cake Donut (3/pk)
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out -
London Fog Cake Donut (3/pk)
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Mocha Cake Donut (3/pk)
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out
-
Chocolate Cupcake (6/pk)
- Regular price
- $19.50
- Regular price
-
- Sale price
- $19.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.50
- Regular price
-
- Sale price
- $19.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Chocolate Cupcake (12/pk)
- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Vanilla Cupcake (6/pk)
- Regular price
- $19.50
- Regular price
-
- Sale price
- $19.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.50
- Regular price
-
- Sale price
- $19.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Vanilla Cupcake (12/pk)
- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Carrot Cupcake (6/pk)
- Regular price
- $19.50
- Regular price
-
- Sale price
- $19.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.50
- Regular price
-
- Sale price
- $19.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Carrot Cupcake (12/pk)
- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Red Velvet Cupcake (6/pk)
- Regular price
- $19.50
- Regular price
-
- Sale price
- $19.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.50
- Regular price
-
- Sale price
- $19.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Red Velvet Cupcake (12/pk)
- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Eclair
- Regular price
- $4.25
- Regular price
-
- Sale price
- $4.25
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.25
- Regular price
-
- Sale price
- $4.25
- Unit price
- per
Sold Out -
Cream Puff
- Regular price
- From $3.99
- Regular price
-
- Sale price
- From $3.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.99
- Regular price
-
- Sale price
- $3.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Cinnamon Twist
- Regular price
- From $2.99
- Regular price
-
- Sale price
- From $2.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $2.99
- Regular price
-
- Sale price
- $2.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Pizza Twists
- Regular price
- From $2.99
- Regular price
-
- Sale price
- From $2.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $2.99
- Regular price
-
- Sale price
- $2.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Strawberry Rhubarb Filled Donut
- Regular price
- From $2.99
- Regular price
-
- Sale price
- From $2.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $2.99
- Regular price
-
- Sale price
- $2.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Lemon Filled Donut
- Regular price
- From $2.99
- Regular price
-
- Sale price
- From $2.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $2.99
- Regular price
-
- Sale price
- $2.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Honey Dip Donut
- Regular price
- From $2.99
- Regular price
-
- Sale price
- From $2.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $2.99
- Regular price
-
- Sale price
- $2.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Cinnamon Sugar Donut 4/pk
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
Sold Out
-
All Purpose Flour Mix
- Regular price
- $14.99
- Regular price
-
- Sale price
- $14.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $14.99
- Regular price
-
- Sale price
- $14.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Brownie Mix
- Regular price
- $7.49
- Regular price
-
- Sale price
- $7.49
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.49
- Regular price
-
- Sale price
- $7.49
- Unit price
- per
Sold Out -
Pancake Mix
- Regular price
- $7.49
- Regular price
-
- Sale price
- $7.49
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.49
- Regular price
-
- Sale price
- $7.49
- Unit price
- per
Sold Out -
Multi-Mix Pack
- Regular price
- $44.96
- Regular price
-
- Sale price
- $44.96
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $44.96
- Regular price
-
- Sale price
- $44.96
- Unit price
- per
Sold Out -
Pastry Shells
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
Sold Out
-
Apple Pie
- Regular price
- $22.50
- Regular price
-
- Sale price
- $22.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $22.50
- Regular price
-
- Sale price
- $22.50
- Unit price
- per
Sold Out

Grab a bag of flour and get baking!
We're sharing a few of our favourite recipes from the bakery and our home on our new family recipe blog.
Want to know how we started?
Our Story
When we're open
OPEN Tuesday-Saturday 10-5
CLOSED Sunday/Monday
Contact Us
780-758-8030
celebrateglutenfree@shaw.ca
15211/15213 Stony Plain Road NW
Edmonton, AB T5P 3Y4

- Choosing a selection results in a full page refresh.
- Press the space key then arrow keys to make a selection.